Madam's Crochet

1) Sitemiz üzerinden Kredi kartlarınız veya IBAN Hesabımız üzerinden ödeme yapabilirsiniz. 

Sitemiz Shopier Ödeme sistemine kayıtlıdır. Alışverişleriniz sırasında Kredi Kartı ile yaptığınız ödemeler Shopier Sistemi üzerinden alıcı korumalı olarak yapılmaktadır. Tüm Kredi kartlarınız ile online ödeme yapabilirsiniz.
Sitemiz üzerinden ayrıca IBAN hesabımıza Havale/EFT yaparakta ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
Madam’s Crochet
Elif BAYRAM
Ziraat Katılım
IBAN : TR31 0020 9000 0112 1949 0000 01
IBAN ile yapacağınız ödemelerde Açıklama alanına Kullanıcı adınız ve Adınız Soyadınızı belirtmeniz siparişinizin işlem sürecini hızlandıracaktır.

2) Sipariş Bedeli İadesi

Ürün iadelerinizde info@madamscrochet.com mail adresine yapacağınız bildirim yeterli olacaktır. Size tarafımızca iletilecek Kargo Kodu ile ürünü tarafımıza ücretsiz iade edebilirsiniz.
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; 3 “üç” iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade ederiz.

3) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

4) Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

  • Ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları (Yurtiçi ve MNG) aracalığı ile gönderilecektir.
  • Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.
  • Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.
  • Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

5) Ödeme Takibi

Shopier Online Ödeme Sistemi herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda Müşterilerimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

 Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim ALMAYINIZ.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.